Otomobil Ekspertiz

Otomobil Ekspertiz

Otomobil Ekspertiz

Almak istediğiniz aracı sizin yerinize yerinde teknolojik alt yapı ve donanımlı ekibimiz ile ekpertiz yapıp size aracın detaylı raporunu sunuyor. Aracın ilanda veya resimlerinde olmayan veya görünmeyen kurusurlarını farklı açılarla fotoğraflayıp ve ayrıca aracın motor,mekanik aksamlarının bilgisayarlı komple arıza tespitini yapıp size detaylı ve kamsamlı bir rapor sunuyoruz.

Bu raporda aracın çizik çökük vuruk bölgelerinin detaylı fotoğraflarını çekiyor , iç aksamda koltuk yırtığı kapı döşemeleri torpidoda var olan kusurları fotoğraflayıp size bilgilerini veriyoruz. Aracın güncel km bilgisini ve araç muayene durumunu size bildiriyoruz .

 

Peki Nedir Bu Kolay  Eksper Veya Araç Başında Oto Ekspertiz Işlemi ?
Bu prosedür herhangi bir oto ekspertiz firmasında yaptıracağınız bütün prosedürü en hızlıca mobil oto ekspertiz olarak almanızı sağlayan bir sistemdir. Yani aracınızın işinin uzmanı ustalar tarafından bulunduğunuz noktada incelenmesi, test edilmesi, ayrıntılı kontrollerden geçerek bütün prosedürlerinin tamamlanması ve rapor edilerek tarafınıza teslim edilme sürecidir. Bu süreç sırasında bir oto ekspertiz firmasında alacağınız bütün hizmetleri ayrıntılı ve güvenle araç başında ekspertiz olarak alacaksınız. Ekiplerimiz size her zaman en yakın ve en iyi mobil oto ekspertiz İstanbul hizmetini vermek için çalışmaktadır.

Kolay Eksper Olarak Sloganımız ; ‘Olduğunuz ve bulunduğunuz her yerde bizde varız.’ cümlesidir.  Bu cümlenin hakkını verebilmek için azimle ve özveri ile çalışıyor, her yeni güne işimizi geliştirmek için uyanıyoruz.

İşte tam anlamıyla bu nedenden dolayı Kolay Eksper alımını yapmak istediğiniz ya da satışını gerçekleştireceğiniz aracınızı taraf tutmadan, alıcı ve satıcı olarak değerlendirmeden yalnızca araç güvenliğini ve mutlu sürüş keyfini doyasıya yaşamanız adına bütün kurallarına makul olarak, doğru olarak yapılması ile sorumluyuz. Kolay Eksper diğer mobil oto ekspertiz firmalardan farkı buradan  mobil oto ekspertiz İstanbul servisi olarak hizmetimizden memnun kalmanızdır.